< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Pagastu diena Reņka dārzā

Pagastu diena Reņka dārzā

2019-09-02, 10.10

     Reņķa dārzā notika Pagastu diena – svētki, kuros Ventspils novada pārstāvji dižojās ar savu kultūrvēsturisko mantojumu, bet ventspilnieki un pilsētas viesi baudīja no laukiem atvestos labumus. Uzstājās Ventspils novada tautisko deju kolektīvi un dejotāji no Lietuvas, grupa “Zeļļi” u.c. Bērniem piedāvāja brīvdabas spēles, viņus priecēja minizoo “Buki” un “Usma” lielāki un mazāki dzīvnieki, notika lauku labumu tirgus, saimnieces cēla galdā dažādus gardumus, kuru gatavošanā izmantotas arī sentēvu receptes. Varēja nogaršot zupas un putras, iegādāties maizi un medu, gaļas un piena produktus, zivis, dārzeņus un augļus. Piedāvājumu klāstā bija rokdarbi, rokdarbnieces labprāt pastāstīja, kā tapuši viņu darbi.

 

 

 

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm