< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Arī 2024. gadā tiks īstenots piekrastes apsaimniekošanas projekts

Arī 2024. gadā tiks īstenots piekrastes apsaimniekošanas projekts

2024-05-02, 08.55

Jau septīto gadu pēc kārtas Ventspils novada pašvaldība veiksmīgi sadarbojas ar citām Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastes pašvaldībām un to iestādēm, lai īstenotu Latvijas vides aizsardzības fonda (LVAF) valsts budžeta apakšprogrammas “Vides aizsardzības projekti” līdzfinansēto nacionālās nozīmes projektu “Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana” Nr. 1-08/60/2024.

Tāpat kā iepriekšējos gados, tā arī šogad projekta mērķis ir īstenot jūras piekrastes joslas apsaimniekošanu, nodrošinot tajā labu vides kvalitāti iedzīvotājiem, atpūtniekiem un tūristiem, kvalitatīvu, tīru, drošu vidi un pludmales pieejamību un veicināt bioloģiskās daudzveidības saglabāšanos. Ventspils novada projekta uzdevums ir veikt piekrastes joslas apsaimniekošanu Tārgales, Vārves, Užavas un Jūrkalnes pagastā laika posmā no 2024. gada 1. maija līdz 2024. gada 30. septembrim.

Lai sasniegtu projekta mērķus, Ventspils novada pašvaldībā darbā tiks pieņemtas piecas personas, kas veiks regulāru atkritumu savākšanu projekta īstenošanas laikā. Tiks izvietoti divi (1 konteiners – 7 m3) atkritumu konteineri, nodrošinot arī esošo divu konteineru izvešanu un apkalpošanu, nogādāti atkritumu maisi līdz atkritumu pieņemšanas punktam, iegādāta degviela atkritumu apsaimniekošanas nodrošināšanai un darbinieku nogādāšanai uz un no darba vietām, iegādāti 80 pāri darba cimdu, 280 iepakojumi atkritumu maisu (250 litri) un 340 iepakojumi atkritumu maisu (300 litri), iegādāti pieci pāri darba apavu, izgatavoti un uzstādīti četri informatīvie stendi pludmalē (“Neguli atkritumos”).

Projekta kopējās izmaksas ir 33 104 eiro, ko 100% apmērā finansē Latvijas vides aizsardzības fonds.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm