< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Aicina pieteikties kultūras projektu konkursam

Aicina pieteikties kultūras projektu konkursam

2024-03-05, 13.10

Ventspils novada pašvaldība izsludina pieteikšanos kultūras projektu konkursā. Pasākumu finansēšanas fonds ir 10 000 eiro. Vienam projektam maksimāli piešķiramais apjoms – 1000 eiro. Konkursa uzdevums ir finansiāli atbalstīt Ventspils novadam nozīmīgu kultūras projektu īstenošanu šādās kultūras nozarēs: mūzika, deja, teātris, māksla, kā arī novada kultūrvides projektus. Pieteikumus var iesniegt līdz 2024. gada 3. aprīlim.

Konkursa mērķi ir sekmēt profesionālās mākslas un jaunrades procesu attīstību, veicināt kultūras mantojuma un tradicionālās kultūras saglabāšanu, kā arī mūsdienīgas, intelektuālas kultūrvides veidošanu Ventspils novadā un veicināt saskaņas veicināšanu starp dažādām sabiedrības grupām un to konsolidēšanu.

Priekšroka, vērtējot pieteikumus, būs inovatīviem un izglītojošiem projektiem, kā arī tādiem, kas atspoguļo Latvijas valsts vēsturiskos procesus, notikumus un godina ar tiem saistītas personības, akcentējot to nozīmību Latvijas un īpaši Ventspils novada kultūrvēsturiskajā aspektā, un projektiem, kas sekmē Ventspils novada kultūrvides attīstību, iezīmē apkaimju identitāti, veicina lokālo kopienu aktivitāti kultūras dzīvē un ir nozīmīgi saliedētas sabiedrības veidošanā.

Piedalīties kultūras projektu konkursā un pretendēt uz finansējuma saņemšanu var Ventspils novada pašvaldības iestāde un to struktūrvienības, Ventspils novadā reģistrēta jebkura juridiska persona, juridisku personu apvienība, individuālais komersants, kā arī Valsts ieņēmumu dienestā kā saimnieciskās darbības veicējs reģistrēta fiziska persona.

Plašāka informācija un nolikums

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm