< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Deputāti tikās ar kultūras nozares pārstāvjiem

Deputāti tikās ar kultūras nozares pārstāvjiem

2023-03-06, 09.51

2. martā Popes kultūras namā Ventspils novada Sociālā, izglītības, kultūras un sporta komitejas deputāti aicināja uz sarunu novada kultūras darbiniekus, bibliotekārus, novadpētniecības ekspozīciju vadītājus, amatierkolektīvu vadītājus, mūzikas un mākslas skolu vadītājus, lai kopīgi domātu par to, kā uzlabot un pilnveidot novada kultūras darbu.

Visi klātesošie tika sadalīti grupās. Katra grupa diskutēja par vienu no izvirzītajiem jautājumiem. Pēc tam grupas mainījās vietām. Tādējādi katram tikšanās dalībniekam bija iespēja izteikties par visiem izvirzītajiem jautājumiem.

Komunikācija, sadarbība un finansējums – šie vārdi visbiežāk izskanēja grupu prezentācijās.  

Šī bija ļoti vērtīga saruna. Tagad novada deputātiem un kultūras nodaļas vadītājai jādomā, kā kultūras darbinieku ieteikumus realizēt.

Ilzes Judzikas teksts un foto

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm