< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Ekonomikas ministre reģionālajā vizītē Ventspils novadā ar uzņēmējiem pārrunās tūrisma aktivitāšu veicināšanas un konkurētspējas celšanas iespējas

Ekonomikas ministre reģionālajā vizītē Ventspils novadā ar uzņēmējiem pārrunās tūrisma aktivitāšu veicināšanas un konkurētspējas celšanas iespējas

2023-03-01, 15.25

Ekonomikas ministre Ilze Indriksone ceturtdien, 2. martā dosies reģionālajā vizītē uz Ventspils novadu, lai ar novada un reģiona uzņēmējiem pārrunātu aktuālos jautājumus un informētu par jaunajām atbalsta programmām uzņēmējdarbības attīstībai un konkurētspējas veicināšanai. Kopā ar ministru vizītē dosies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Kaspars Rožkalns.

Usmā Indriksone tiksies ar  biedrības “Usmas krasts” pārstāvjiem un Kurzemes tūrisma nozares uzņēmējiem, lai diskutētu par izaicinājumiem un  pārrunātu gatavību jaunajai tūrisma sezonai, kā arī tūristu piesaistes aktivitāšu veicināšanas pasākumiem Latvijā  un ārpus Latvijas robežām. Šī gada mērķis un izaicinājums arī tūrisma nozarei būs digitalizācija, kam jau šobrīd ir pieejams atbalsts no Atveseļošanas fonda līdzekļiem.

Ventspilī ekonomikas ministre apmeklēs LIAA Ventspils biznesa inkubatoru, kā arī uzņēmumu “METUP”. Uzņēmums nodarbojas ar augstas precizitātes metināšanas pakalpojumiem un notekūdeņu filtrēšanas iekārtām ēdināšanas iestādēm. Pandēmijas laiks, kā arī enerģētiskā krīze un ģeopolitiskā situācija ir uzņēmumam ir ļāvusi ātrāk ieviest dažādus ražošanas produktivitātes uzlabošanas procesus, kā arī pārskatīt  energoefektivitātes pasākumus, pārorientēties uz jaunām piegāžu ķēdēm, kā paplašināt produkcijas noieta tirgu ģeogrāfiju.

Vizītes ietvaros ministre piedalīsies Ekonomikas ministrijas, LIAA un Ventspils Augsto tehnoloģiju parka izglītības telpas “Nākotnes klase” organizētā konkursa 4.-9.klašu skolēniem “Misija Jūra 2030” finālistu apbalvošanas pasākumā, kas notiks Zinātnes centrā VIZIUM. Konkurss organizēts ar mērķi skolēniem iesaistīties starptautiski aktuālu problēmu risināšanā, vienlaikus rādot savas iegūtās zināšanas par dabaszinībām. Konkursa finālā tikušo klašu skolēni saņems īpašus eksperimentu komplektus, lai papildinātu savas zināšanas un prasmes fizikas, matemātikas un STEM jomās, “Nākotnes klases” ekspertu vadītu nodarbību,  kā arī VIZIUM centra apmeklējumu.

Informācijas avots – Ekonomikas ministrija

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm