< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Jūrkalnē ekspluatācijā pieņemta automatizēta šķeldas katlumāja

Jūrkalnē ekspluatācijā pieņemta automatizēta šķeldas katlumāja

2022-11-03, 14.19

 “SIA VNK serviss” un Ventspils novada pašvaldības pārstāvji tikās Jūrkalnes katlumājas tehnoloģisko iekārtu oficiālajā pieņemšanas dienā, kas noritēja ļoti sekmīgi un faktiski iezīmē četru katlumāju (Jūrkalnes, Stiklu, Tārgales un Piltenes) aizsāktā modernizācijas cikla pirmā posma sekmīgu noslēgumu.

Jūrkalnes siltumapgādes jomas pārraudzība SIA “VNK serviss” tika deleģēta no 2021. gada septembra. 2022. gada laikā, intensīvi meklējot labākos un finansiāli izdevīgākos variantus, ir rasts veiksmīgākais tehnoloģiskais risinājums ar labāko budžetu, kas ļaus saglabāt vai, visticamāk, pat samazināt apkures tarifu brīdī, kad būtiski pieaug darbaspēka izmaksas un kurināmā izejmateriāla izmaksas. Ražojot siltumenerģiju ar jaunajām iekārtām, būs nepieciešams divas reizes mazāk šķeldas, kā arī nebūs vajadzīgs kurinātāju darbaspēks, kas siltumenerģijas tarifā Jūrkalnē līdz šim sastādīja lielāko izmaksu sadaļu.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm