< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Ekspluatācijā nodots sanitārais mezgls Jūrkalnē

Ekspluatācijā nodots sanitārais mezgls Jūrkalnē

2022-10-06, 08.05

2022. gada 23. septembrī ekspluatācijā ir nodots izbūvētais ūdens un kanalizācijas tīkls, uzstādītais sanitārais mezgls dabas un atpūtas parkā “Ugunspļava”, kas ir projekta Nr.21-08-FL04-F043.0205-000001 “Pašvaldības autoceļa pārbūve un sanitārā mezgla uzstādīšana Jūrkalnes pagastā” investīciju objekts. Projekta gaitā ir uzstādītas pēc specpasūtījuma ražotas mūsdienām atbilstošas labierīcības ar atsevišķi nodalītām telpām cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kungiem, dāmām, kā arī ar tehnisko telpu, kas pieslēgtas pie nepieciešamajām komunikācijām – elektroenerģijas, ūdensvada un kanalizācijas tīkla.

Investīcijas veiktas saskaņā ar projekta mērķi, ir uzlabota piekrastes sasniedzamība un pieejamība, kā arī nodrošināta piekrastes dabas mantojuma saglabāšana, tūrisma attīstība un droša piekļuve atpūtas objektiem.

Būvdarbus objektā veica SIA “TALSU SPRIEGUMS” par līguma summu 142 851,98 eiro, būvuzraudzības pakalpojumus veica SIA “BŪVIECERE” par līguma summu 9922 eiro, bet autoruzraudzību nodrošināja SIA ”PBT” par līguma summu 726 eiro. Cenas norādītas ar PVN.

Projekta Nr. 21-08-FL04-F043.0205-000001 “Pašvaldības autoceļa pārbūve un sanitārā mezgla uzstādīšana Jūrkalnes pagastā” īstenošana veikta saskaņā ar Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) Latvijas Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai 2014.–2020. gadam pasākuma “Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju īstenošana” aktivitāti “Vides resursu vairošanai vai izmantošanai, kā arī klimata pārmaiņu mazināšanai.”

Investīciju objekta kopējās izmaksas ir 153 499,98 eiro, no tām publiskais finansējums (EJZF) ir 138 149,98 eiro, bet pašvaldības līdzfinansējums 15 350 eiro.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiptināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm
Privātuma politika