< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Ekspluatācijā nodots autoceļš Jūrkalnes pagastā

Ekspluatācijā nodots autoceļš Jūrkalnes pagastā

2022-08-25, 13.58

2022. gada 29. jūlijā ekspluatācijā ir nodots pašvaldības autoceļš J-31 “Centra pludmale” un auto stāvlaukums Jūrkalnes pagastā, kas ir viens no projekta Nr. 21-08-FL04-F043.0205-000001 “Pašvaldības autoceļa pārbūve un sanitārā mezgla uzstādīšana Jūrkalnes pagastā” investīciju objektiem. Projekta gaitā ir pārbūvēts autoceļš ar divkāršu virsmu 160 m garumā, auto stāvlaukums ar grants segumu un norobežojošas barjeras ar džuta virvēm, uzstādīts cilvēku skaitītājs un divi video kameru komplekti drošības nodrošināšanai, bet pie “Centra pludmales” skatu laukuma novietotas divas mūsdienām atbilstošas pārvietojamas tualetes.

Investīcijas veiktas saskaņā ar projekta mērķi, ir uzlabota piekrastes sasniedzamība un pieejamība, kā arī uzlabota pieejamība antropogēnās slodzes mazināšanai krasta kāpu aizsargjoslā.

Būvdarbus objektā veica SIA “VENTA 1” par līguma summu 79 829,22 eiro, būvuzraudzības pakalpojumus veica SIA “SNB projekti” par līguma summu 1793,22 eiro, bet autoruzraudzību nodrošināja SIA ”PBT” par līguma summu 726,00 eiro. Cenas norādītas ar PVN.

Projekta Nr. 21-08-FL04-F043.0205-000001 “Pašvaldības autoceļa pārbūve un sanitārā mezgla uzstādīšana Jūrkalnes pagastā” īstenošana tiek veikta saskaņā ar Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) Latvijas Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai 2014.–2020. gadam pasākuma “Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju īstenošana” aktivitāti “Vides resursu vairošanai vai izmantošanai, kā arī klimata pārmaiņu mazināšanai.”

Investīciju objekta attiecināmās izmaksas ir 78 902,03 eiro, no tām publiskais finansējums (EJZF) ir
71 011,83 eiro, bet pašvaldības līdzfinansējums 7890,20 eiro.

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiprināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par privātuma politiku un izmantotajām sīkdatnēm