< Atpakaļ uz Ventspils novads (www.ventspilsnovads.lv)
VIEGLI lasīt    

Piejūras ceļam no Užavas līdz Jūrkalnei atjaunos segumu

Piejūras ceļam no Užavas līdz Jūrkalnei atjaunos segumu

2022-06-15, 11.55

Sākusies seguma atjaunošana uz reģionālā autoceļa Ventspils (Leči)–Grobiņa (P111) posmā no Užavas līdz Jūrkalnei (10,61.–33,85. km) Ventspils novadā. Tajā ir ieviesti ātruma ierobežojumi 70 km/h un 50 km/h, satiksme organizēta ar ceļazīmēm un vadstatņiem. Paredzamais būvdarbu posma šķērsošanas laiks 30 minūtes.

Galvenie darbi šajā posmā ir asfalta profila labošana un dilumkārtas atjaunošana. Projekta ietvaros sakārtos arī autobusa pieturas, uzstādīs ceļazīmes un barjeras, kā arī atjaunos ceļa horizontālo apzīmējumu un tīrīs grāvjus.

Darbus veic SIA “VIA” par līgumsummu 3 980 900 eiro (ar PVN). Darbus plānots pabeigt šā gada rudenī.

Informācijas avots – VSIA “Latvijas Valsts ceļi” Komunikācijas daļa

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.

Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:

Apstiptināt izvēlētās

Detalizētāka informācija par izmantotajām sīkdatnēm
Privātuma politika